O MNIE

Kilka słów na zapoznanie 🥰

Wykształcenie

Studia licencjackie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – Collegium Medicum, kierunek: Dietetyka. Moja praca licencjacka dotyczyła zaburzeń odżywiania młodzieży. Przez ten okres nauczyłam się ważnych podstaw działania ludzkiego organizmu – duży nacisk kładziony był na biochemię, fizjologię, anatomię, działanie każdego układu w naszym ciele i chorób, które ich dotykają.

Na studia II stopnia przeprowadziłam się do Rzeszowa. Magisterkę zrobiłam na Uniwersytecie Rzeszowskim, kierunek: Dietetyka. Moja praca magisterska dotyczyła trendów żywieniowych wśród młodzieży. Przez te 2 lata sporo pracowaliśmy nad tworzeniem jadłospisów pod jednostki chorobowe, robiliśmy praktyki w szpitalach i w poradniach dietetycznych.

Po studiach dokształcałam i wciąż dokształcam się poprzez kursy, webinary, czytanie artykułów naukowych oraz książek dietetycznych. Rozwój dietetyka, w mojej opinii, powinien trwać całą karierę!

Kulinarna strona

Uwielbiam pracę kreatywną! Jeśli znasz mnie z Instagrama, to dobrze o tym wiesz. Mogę spędzać długie godziny nad tworzeniem nowych, zdrowszych przepisów i testowaniem ich w kuchni. Uwielbiam jeść!! Uważam, że życie bez dobrego jedzenia traci conajmniej połowę sensu 😉 Duża część mojej pracy to wymyślanie przepisów w każdym kolorze tęczy (każde posiłki, desery, wypieki), kręcenie filmików ich wykonania krok po kroku, edytowanie i obrabianie, fotografia kulinarna, projektowanie autorskich e-booków kulinarnych oraz prowadzenie Instagrama i bloga przepisowego!

Dietetyczna strona

Drugą częścią mojej pracy jest prowadzenie gabinetu dietetycznego on-line. Tutaj mamy aspekt tworzenia indywidualnych jadłospisów oraz prowadzenie opieki dietetycznej: konsultacje i ciągłe wsparcie we wspólnej drodze do celu! W planach żywieniowych jedzenie jest zawsze balansem pomiędzy smakowitością i różnorodnością, a wartościowymi składnikami. Zdrowe jedzenie nie oznacza 100% idealnych posiłków i rezygnowania z ukochanych batoników 😇 Posiłki są ZAWSZE dopasowane do osoby, zarówno pod względem smaku, jak i czasu, poziomu trudności, pojawiających sie w nim produktów. Chcesz pierogi, schabowego, lazanię, brownie, batona, chiperki do filmu na wieczór? Wszystko da się zrobić! Przy wspólnej pracy działamy nad zbudowaniem zdrowych podstaw i nawyków, nauką balansu i elastyczności, znalezieniem złotej diety dla Ciebie. Dziedziny dietetyki, nad którymi pochylam się ze szczególnym zainteresowaniem, to diety roślinne oraz psychodietetyka!

Szwajcarska strona

Od kilku lat zamieszkuję przepiękny kraj, jakim jest Szwajcaria. No moim profilu na IG pojawiają się zdjęcia i filmiki z naszych wycieczek - muszę przyznać, że zostałam oczarowana szwajcarskim klimatem i żyje mi się tutaj wspaniale!

Muzyczna strona

Moim „drugim życiem" jest muzyka. W wieku 6 lat zaczęłam grać na fortepianie. Chodziłam przez 12 lat do Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku, ukończyłam I i II stopień. Od roku 2012 gram w moim ukochanym, najwspanialszym zespole – Creative Quintet. Mamy za sobą już dziesiątki wyjazdów na konkursy i koncerty po całej Europie i to są moje najcenniejsze wspomnienia. Mimo, że teraz każdy z nas jest w innym miejscu na świecie – jesteśmy w ciągłym kontakcie i planujemy kolejne kroki w naszej muzycznej przygodzie!

Masz pytania? Śmiało - napisz!